Шукати в цьому блозі

понеділок, 25 квітня 2022 р.

Тиждень безпеки життєдіяльності «Обережно: небезпека!»

 З 26 квітня по 2 травня 2022 року в КЗ "Могильненський ліцей" Заваллівської селищної ради проходить тиждень безпеки життєдіяльності «Обережно: небезпека!»


Згідно з планом виховної роботи буде проведено наступні заходи:

1. Конкурс малюнка «Обережно: небезпека!» (Впродовж тижня). Фото малюнків надсилайте класним керівникам.
Худ. Винарчук Софія (2 клас)

Худ. Дяченко Максим

Худ. Речинський Іван (2 клас)

2. Онлайн класні  години «Вивчаємо, знаємо, дотримуємося»  (Впродовж тижня)
Онлайн класна година "Ядерна зброя. Фактори ризику. Вплив на людину."(10 клас) кл. керівник Рабенюк К.В.

 



3. Військово - спортивні  змагання   "Безпека понад усе" з практичним заняттям надання долікарської допомоги потерпілим
Для участі попередньо потрібно зареєструватися до 27.04.2022р. за посиланням ТУТ
 (Проведено!)









4. Чорнобильська трагедія: пам`ять як попередження на майбутнє.

4.1. Казка про Чорнобиль 




 4.2. Віртуальна виставка ARTEFACT CHORNOBYL 34

Віртуальна виставка із залученням понад 50 художників, серед яких Марія Примаченко, Арсен Савадов, Іван Марчук, Алевтіна Кахідзе та інші відомі митці.

Експонати цієї надсучасної виставки створені з використанням VR- та AR-технологій, лазерних та відеоінсталяцій, нейроінтерфейсу та параметричної архітектури. Ви зможете подивитися на них з будь-якого куточка Землі: всі вони перенесені у віртуальний формат.

Виставка розглядає аварію на ЧАЕС не лише як найбільшу техногенну катастрофу світу, але і як інформаційну трагедію, наповнену дезінформацією, фейками та радянською пропагандою.



4.3. Аудіоархів «Дзвінок у 1986»


Це цілий аудіоархів із записами та розповідями ліквідаторів аварії, які працювали безпосередньо в епіцентрі подій і бачили все на власні очі. Щоб дати їх почути, у музеї «Чорнобиль» встановили три телефонні будки з автентичними апаратами зразка 1986 року і розмістили в них телефонні книги з номерами. Варто лише набрати один із вказаних номерів і зробити дзвінок у минуле. Звісно, під час локдауну в Києві ви не зможете завітати до музею, але аудіоархів чекає на своїх слухачів, щойно столиця повернеться до повноцінного життя.


4.4. Віртуальна подорож "Чорнобиль"


Національний музей «Чорнобиль» відкритий для відвідувачів ще з 1992 року в Києві, а в умовах карантину працює в режимі онлайн. Під час віртуального туру ви «розсекретите» документи й карти з грифом «Таємно». На вас чекають сотні фотографій, спеціальних приладів та історичних реліквій з Чорнобильської зони відчуження та унікальні експонати. А ще музей має цікавий слоган: «Est dolendi modus, non est timendi dolendi». У перекладі з латинської це означає «Є межа у смутку, але тривога не має межі».


4.5.  Урок Пам’яті Чорнобиля

26 квітня – День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій та катастроф, Цьогоріч минає 36 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа. Це день, який назавжди змінив історію Чорнобильської АЕС. День, який сколихнув увесь світ та змінив ставлення до використання мирного атома. День, який змінив долі сотень тисяч людей. Відлуння цієї трагедії відчувається і зараз. Значна частина ліквідаторів аварії вже пішла з життя, багато з них борються з тяжкими хворобами, спричиненими в першу чергу радіацією. Наш уклін, довічна вдячність загиблим та усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії. Честь і слава їм. (Відео було знято минулого року)



4.6. Відео про Чорнобильську АЕС

Чорнобиль. Як це сталося?



Місто Чорнобиль. Чи є життя серед радіації








Немає коментарів:

Дописати коментар